56 mm Buton Rozet
» Ürün Bilgileri

Ürün Kod No: 0031 605 703

Buton Rozet 56 mm (5,6 cm çapında)

 

Buton Rozet ile İlgili Bilgiler

Buton rozet imalatında orijinal ithal malzeme kullanımını tercih etmekteyiz. Ölçüler 25 mm'den başlayarak 75 mm'ye kadar geniş bir skalada yer almaktadır. Ölçüyü belirlerken rozet üzerine baskısını yaptıracağınız tasarımın niteliklerini göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin seçeceğiniz ölçüde, tasarım içindeki yazılar 2-3 metrelik bir mesafeden net bir şekilde okunmuyorsa o tasarım kendisini iyi ifade edemiyordur.

En çok tercih edilen ölçüler 44 -58 mm aralığındaki ölçülerdir. Buton rozet için seçilecek ölçünün önemi dışında, yapılacak tasarım çalışmasının da önemi büyüktür. Tasarımda kullanılacak font ve görseller belirlenen ölçüye uygun büyüklüklerde kullanılmalıdır. Hazırlanan buton rozet çalışmasının doğru ölçülerde hazırlanıp hazırlanmadığını test etmek için bire bir ölçüsünde renkli kâğıt çıktısı almak en ideal yöntemdir. Alınacak bu çıktı sonrasında gerekli rötuşlar yapılarak, çalışma baskıya uygun hale getirilmelidir.

Buton rozetlerde dijital veya ofset baskı uygulaması yapıldığı için CMYK baskı sistemine göre istenilen renk zenginliğinde tasarımlar rozet olarak ürettirilebilirler. Herhangi bir renk sınırlaması olmadığı gibi fotoğraf veya özel grafiksel efektler içeren çalışmalar da rahatlıkla rozet üzerine uygulanabilmektedir.

Buton rozet imalatı alanında lider konumda olan Rozetsan, her ölçüden ayrı ayrı olmak üzere yüksek adetlerde stok bulundurmaktadır. Daha sınırlı sayıdaki insan katılımının olduğu kokteyl, bayi ve lansman toplantılarından başlamak üzere çok büyük çaptaki miting, festival, konser gibi büyük kitlesel organizasyonların tüm buton rozet taleplerini karşılamaktayız.