Ben Okuyorum Rozeti
» Ürün Bilgileri

Ürün Kod No: 0031 605 711

Buton Rozet 50 mm (5,0 cm çapında)

 

Okul Rozeti - Ben Okuyorum (Erkek öğrenci)

İlkokul öğrencileri için okullar tarafından tercih edilen "Ben Okuyorum" buton rozetleri ölçü olarak genellikle 50 mm'dir. Erkek öğrenci okuma rozeti mavi renkli, kız öğrenci okuma rozeti pembe renkli olarak üretilmektedir. Modeller sadece burada gördüklerinizle sınırlı değildir; sizin hazırladığınız rozet tasarımlarını da ürettirebilir veya bizden tasarım talebinde de bulunabilirsiniz. Tasarım departmanımız istekleriniz doğrultusunda farklı ve özgün okul rozetleri, okuma bayramı rozetleri tasarımlarını hazırlayacaktır. Okul rozeti arkası iğneli ya da mıknatıslı olabilmektedir.İlkokul rozetleri dışında anaokulu, kolej ve lise gibi okullar için de rozetler üretmekteyiz. Buton rozet üretiminde orijinal ithal malzeme kullanımını tercih etmekteyiz. Ölçüler 25 mm'den başlayarak 75 mm'ye kadar geniş bir aralıkta yer almaktadır. Ölçüyü belirlerken rozet üzerine baskısını yaptıracağınız tasarımın niteliklerini göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin seçeceğiniz ölçüde, tasarım içindeki yazılar 2-3 metrelik bir mesafeden net bir şekilde okunmuyorsa o tasarım kendisini iyi ifade edemiyor demektir.

En çok tercih edilen ölçüler 44 -58 mm aralığındaki ölçülerdir. Buton rozet için seçilecek ölçünün önemi dışında, yapılacak tasarım çalışmasının da önemi büyüktür. Tasarımda kullanılacak font ve görseller belirlenen ölçüye uygun büyüklüklerde kullanılmalıdır. Hazırlanan buton rozet çalışmasının doğru ölçülerde hazırlanıp hazırlanmadığını test etmek için bire bir ölçüsünde renkli kâğıt çıktısı almak en ideal yöntemdir. Alınacak bu çıktı sonrasında gerekli rötuşlar yapılarak, çalışma baskıya uygun hale getirilmelidir.

Buton rozetlerde dijital veya ofset baskı uygulaması yapıldığı için CMYK baskı sistemine göre istenilen renk zenginliğinde tasarımlar rozet olarak ürettirilebilirler. Herhangi bir renk sınırlaması olmadığı gibi fotoğraf veya özel grafiksel efektler içeren çalışmalar da rahatlıkla rozet üzerine uygulanabilmektedir.

Buton rozet üretimi alanında lider konumda olan Rozetsan, her ölçüden ayrı ayrı olmak üzere yüksek adetlerde stok bulundurmaktadır. Daha sınırlı sayıdaki insan katılımının olduğu kokteyl, bayi ve lansman toplantılarından başlamak üzere çok büyük çaptaki miting, festival, konser gibi büyük kitlesel organizasyonların tüm buton rozet taleplerini karşılamaktayız. Buton rozetlerde firesiz üretim yapan Rozetsan Türkiye'de tektir ve iddialıdır.