İzmir Expo Rozet
» Ürün Bilgileri

Ürün Kod No: 0030 122 304

Damla Rozet

 

Damla rozetler özel kesimli (dekupaj) olarak üretilebilirler veya yuvarlak, kare, dikdörtgen vb. formlarda da yapılabilirler. Konturlu veya kontursuz olarak üretim seçeneklerimiz mevcuttur. Türkiye'de çok yaygın olarak kullanılan bir rozet çeşididir. Bunun sebebi ise logo ve amblemler (ya da tasarımlar) fotoğraf, grafiksel efekt, minimal detaylar içeriyorsa, bu tipteki görsellerin kendilerini en iyi ifade edebileceği rozet uygulaması olmasından kaynaklanmaktadır. Rozet üzerindeki etiketler yüksek teknoloji baskı makinelerinde detay netlikleri yakalanarak üretilmektedirler.

Türkiye'de rozet imalatının lideri olan firmamız, sipariş aşamasından ürün teslimat aşamasına kadar titizlik üzerine kurulu bir çalışma plânlaması prensibiyle hareket etmektedir. Paketleme aşamasında tüm damla rozetler tek tek elden geçirilerek müşteriyle en iyi ürünün buluşması sağlanır. Rozet fiyatlandırma talebiyle bize ulaşan mailleriniz müşteri kabul servisindeki personelimiz tarafından tüm bilgieri içerecek şekilde detaylı olarak cevaplandırılir. Sektörümüzde çeyrek yüzyıla yaklaşan bilgi birikimimizle rozet imalat tesislerimizde daima en estetik ve en kaliteli olan rozetleri üretiriz. Bizim için kalite nasıl vazgeçilmez bir unsur ise sanatsal yaklaşım ve estetiksel kaygılar da vazgeçilmezdir. Rozet, önemli bir iletişim ve etkileşim aracı olmasının yanı sıra aynı zamanda da kıyafet üzerinde önemli bir aksesuardır. Bu önemli aksesuarın estetik yönden dikkate alınmaması düşünülemez.

Marmara Bölgesi başta olmak üzere Ege, Akdeniz, Güneydoğu Anadolu, İç Anadolu, Doğu Anadolu ve Karadeniz Bölgelerimize ürünlerimizi direkt olarak kargo ile ulaştırmaktayız. Yurtiçinden yoğun talep gören rozet, madalya, özel anahtarlık gibi ürünlerimiz çevre ülkelerden ve Avrupa ülkelerinden de talep görmektedir. Yıllara göre sürekli artış grafiği gösteren rozet taleplerini karşılamak için dinamik bir ekip ve güncel teknolojik üretim modelleri ile çalışmaktayız. Ana iş kolumuz rozet olmasına rağmen son yıllarda özgünlük ve model zenginliği açısından plaket imalatı alanında da lider firma konumuna yükselmenin haklı gururunu yaşamaktayız.