Özel Üretim Rozet
» Ürün Bilgileri

Ürün Kod No: 0030 122 331

Dikdörtgen Formda Kurumsal Damla Rozet (Nikel Kaplama)

 

Damla yaka rozetleri üzerinde plasto etiket olan ürünlerdir. İstanbul Barosu, Ankara Barosu, İzmir Barosu gibi hukuk kuruluşları damla veya döküm rozet ürünlerini tercih ederler. Bu tercih kurumun logosunun özelliklerine göre değişmektedir.

 

ÖZEL ÜRETİM YAKA ROZETLERİ

 

Kurumsal firmalar için binlerce üretim yaptık. Yaptığımız üretimlerden sonra müşterilerimizin en az %85'i ikinci kez bizi tercih ettiler. %100 müşteri memnuniyeti ile rozet üretimi yaptık ve bunu birinci, vazgeçilmez hedef olarak ilke edindik.

Yüksek teknoloji standartları ile ürettiğimiz tüm rozetlerimizi yurdun dört bir yanına göndermekteyiz. Sizlerden gelen yoğun talepler uzman ellerde ışıltılı ürünlere dönüşerek ilçelere, şehirlere, kasabalara kadar ulaştırılmaktadır. Damla rozetlerde etiketler tek tek ve sabırla yapıştırılır; mineli rozetlerde renkler özenle, emekle metalin içlerine işlenir. Hazır olan ürünler üçüncü bir göz tarafından tekrar kontrol edilir. En ince ayrıntılar kusursuz sonuçlar elde edinceye kadar dikkatle şekillendirilir; adeta motif motif işlenir. Sonra paketleme aşamasına geçilir. Usta eller ve dikkatli gözler yine iş başındadır. Rozet artık sevkiyat için hazırdır.