Renk Geçişli Rozet
» Ürün Bilgileri

Ürün Kod No: 0030 122 322

Altın Kaplama Konturlu (Çerçeveli) Damla Rozet (İğneli veya mıknatıslı)

 

Yaka rozeti imalatının püf noktası ince işçiliktir. Dökümden çıkan ürünler tek tek kontrol edilerek hatalı ürünler ayıklanır. Daha sonra istenen rozetin niteliğine göre mine işçilikleri veya damla etiketleri özenle uygulanır. Üretimde kalitenin devamlılığı için ekibinizin de devamlılığını sağlamak zorundasınız. Aksi takdirde başarınızı sürdürmenin imkânı yoktur. Uluslararası kalite standartlarında yaptığımız yaka rozeti üretimi ile piyasanın en büyük üreticisi olan Rozetsan her yıl başarı grafiğini ikiye katlayarak bu günlere ulaşmıştır.

 

ÖZEL YAKA ROZETİ İMALAT ÜRETİM

 

Üretim standartlarında yüksek bir düzey yakalamış olan Rozetsan kurumsal firmalar için alternatifli rozet tasarımları hazırlamaktadır. Üretimden önce, çıkacak ürünün ön görünümünü bilgisayar ortamında anlaşılabilir şekilde detayları ile sunan tasarım departmanımız, müşteriden gelen geri bildirimlere göre tasarımları güncellemektedir. Onaylanan tasarım, rozet üretimine alınarak süreç başlatılmaktadır. Bir logonun veya hazır gelen bir çalışmanın hangi rozet çeşidine uygun olduğu konusunda müşteri bilgilendirmesi, deneyimli temsilcilerimiz tarafından e-mail yazışmaları ile en küçük ayrıntısına kadar yapılmaktadır. Bu brifingler yazılı olarak yapıldığı gibi gerektiğinde telefon görüşmeleri ile de ilave olarak desteklenmektedir. Rozet ve plaket alanında kendisini ispatlamış olan firmamız %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmaktadır. Yeterli üretim zamanına sahip müşterilerimize ayrıca numune üretimler yaparak da çok pozitif geri dönüşler almaktayız. Numune yaka rozeti üretimi müşterilerimizin memnuniyetine verdiğimiz önemin en büyük göstergesidir. Zira bu sayede müşteriler, sipariş öncesinde üretimden çıkacak yüksek adetli ürünleri daha sipariş vermeden somut olarak görebilme, inceleyebilme imkânına sahip olmaktadırlar. Ürünün hem kalitesini hem de kaplama rengini de görebilmektedirler.

Rozette Türkiye'nin en büyük markası olmamız şüphesizdir ki sistemli ve özverili bir çalışma programının neticesinde gerçekleşmiştir. Rozetsan, başlangıcından bu güne Türkiye'nin ve dünyanın markalaşmış, bilinen kurumsal firmalarının en az %85-90'ı için yaka rozeti üretimi yapmıştır.