Nikel Kaplama Döküm Rozet
» Ürün Bilgileri

Ürün Kod No: 0029 012 544

Nikel Kaplama Döküm Mineli Rozet

 

Döküm rozet imalatının en büyük firması olan Rozetsan yıllardır Türkiye'nin en kaliteli üretimini yapmaktadır. Binlerce firma ve kurum için yaptığımız özel üretimlerle bu alandaki başarımızı her geçen gün daha da yükseklere taşımanın gururunu yaşamaktayız. Rozet minimal bir üründür ancak, buna rağmen yerine getirdiği işlevle büyük bir iletişim ve etkileşim aracıdır.

 

Kurumunuzun ya da firmanızın logosunu döküm rozet olarak ürettirebilirsiniz. Logonuzu bize ilettiğinizde uzmanlarımız tarafından öncelikle farklı açılardan analizi yapılır ve bu analiz sonucunda hangi rozet çeşidine (ya da çeşitlerine) uygulanabilir olduğu belirlenir. Logo rozete uygulanırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus logonun kurumsal çizgisinin dışına çıkmaması ve belirleyici özelliklerini korumasıdır.

 

Kurumların, şirketlerin ya da markaların tanıtım ve iletişiminde vazgeçilmez bir unsur olarak kullanılan rozet, sanatsal ve estetik özellikler taşımalıdır. Amblem ve logolar kurumsal kimliğin temel taşı olarak kabul edilir. Öyle ki, amblem ve logonun en önemli özelliği sayfalar dolusu yazıyı tek bir sembolle ifade edebilmesidir. Amblemler ve logolar yaka rozetlerine en fazla uygulanan simgelerdir. Şirketlerin markalaşma sürecindeki ortak dili ve alfabesi amblem ve logodur. Bu ortak dilin rozet aracılığı ile iletişimdeki rolü büyüktür. Amblem ve logo bir kurumun ya da firmanın felsefesinin, kurumsal kimliğinin kendi personeli ve kurum dışındaki insanlar, müşteriler tarafından görsel olarak algılanmasında ve görsel kimliğin oluşturulmasında çok önemli bir yere sahiptir. Bu nedenledir ki yaka rozeti şık ve etkileyici olmak zorundadır.

İyi bir rozet dikkat çekici, firmayı tanıtıcı, özgün ve estetik özellikleri bir arada taşımalıdır. Estetik değerler açısından görenleri etkilemesi gerekmektedir.

Minimal bir ürün olan yaka rozeti diğer sektörlere göre daha hassas ve itina gösterilmesi gereken bir üretim sürecini zorunlu kılmaktadır. Zira gözle zor fark edilecek detayların inceliği üretimin kalitesini belirlemektedir. Bundan dolayı rozet imalatı tecrübe ve bilgi birikimi, el becerisi gerektiren sektörlerin başında gelmektedir. Her iş alanında olduğu gibi makinalaşmanın yanı sıra insan faktörü en önemli unsurdur. Bu düşüncenin bilincinde olarak ekibimizin motivasyonunu ve beceri gücünü daima ileriye taşımak birinci sırada gelen görevimizdir.

Rozet imalatı alanında dünyada yaşanan sektörel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Üretimde en ileri ve modern teknoloji kullanarak uluslararası standartlarda yaka rozeti imalatı yapmaktayız.

İstanbul rozet siparişlerinde müşterilerimiz ürünlerini direkt firmamızdan alabildikleri gibi kargo ile de gönderim sağlamaktayız. Türkiye'nin tüm mahalle ve kent merkezlerine rozetlerimizi kargo firmaları aracılığı ile yollamaktayız.