Nikel Oksit Rozet
Nikel Oksit Rozet
» Ürün Bilgileri

Ürün Kod No: 0029 012 516

Nikel Oksit Döküm Rozet

 

Üretim sonrası kaplama aşamasında oksit kaplama tercih edilirse ürüne eskitme havası verir. Kabartma yaka rozetleri için bu alternatif sık olmasa da zaman zaman tercih edilmektedir.

Firmanızın logosunu rozet yaptırmak istiyorsanız, logonuzu bize mail ile yollayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Logo dışında, hazırlanmış özgün bir tasarım da özel rozet olarak yapılabilmektedir.

Rozet imalat sürecinde hassas ve itinalı bir ustalık tecrübesi ile el becerisi gerekmektedir. Uzmanlaşmış profesyonel kadromuzla Türkiye'nin ve dünyanın en seçkin rozetlerini üretmekteyiz. Rozet imalatında en fazla tercih edilen firma olmamız önemli ve yıllara yayılan bir başarının sonucuyla oluşmuştur. Bilinir ki, kalite, asla tesadüf eseri yaratılamayacak bir sonuçtur. Eğer üretim alanı rozet ise detaylar en önemli konudur. Şüphesizdir ki, tüm üretim alanlarında veya iş dünyasında başarı için detayların önemi büyüktür, ancak minimal bir ürün imalatı yapıyorsanız detaylar daha da hassasiyet ve önem arz eder. Rozetsan üretimde en modern teknolojileri kullanarak kusursuza ulaşmayı daima birinci öncelik olarak görür. Döküm rozetlerde mine tekniği, usta ellerin dokunuşlarıyla kusursuz sanat eserlerine dönüşür.

Türkiye'nin tüm şehirlerinden büyük ilgi gören rozet ve diğer ürünlerimiz kargo ile tüm bölgelere ulaştırılmaktadır.

Palamutbükü Otel Palamutbükü Hotel Palamutbükü Tatil Palamutbükü Konaklama Datça Palamutbükü Otel