HAKKIMIZDA

 

ROZETSAN

 

Rozet imalatının lider firması olan Rozetsan 1997 yılında Türkiye’nin markalaşmış önde gelen firmalarına reklam danışmanlığı ve kurumsal çözüm ortaklığı yaparak faaliyetlerine başlamıştır. Promosyon, lansman, matbaa ve yayıncılık alanlarında Ballad Reklam kurumsal çatısı altında sürdürülen faaliyetler ilerleyen süreçte rozet imalatı alanına yönelmiştir.

 

Bu alanda Türkiye’de ilk defa rozet, ana iş kolu kabul edilerek sistematik çalışmalar başlatılmış ve Türkiye’nin ilk profesyonel rozet markası Rozetsan doğmuştur.

 

Yaka rozeti üretimi ve tasarımına yenilikçi, farklı bir bakış açısı getiren Rozetsan bu konuda büyük bir takdir kazanarak aynı başarıyı plaket imalatı, özel anahtarlık imalatı ve madalya imalatı alanlarına da taşımıştır. Türkiye rozet imalatının öncü firması olan Rozetsan plaket model ve tasarım zenginliği açısından sektörde ilk sıraya yerleşmiştir.

 

Yıllardır yapılan başarılı çalışmaların bir sonucu olarak kazanılan tecrübe ve birikimle, kendi alanında uzmanlaşan Rozetsan ustaları ve tasarımcıları, kaliteden taviz vermeden özel sektör ile kurum ve kuruluşların rozet, plaket, madalya, anahtarlık gibi ihtiyaçlarına profesyonel yaklaşımla cevap vermektedirler.

 

Vizyonumuz

Sektördeki liderlik pozisyonumuzu daha da güçlü ve inovatif bir anlayışla geleceğe taşıyarak plaket, anahtarlık, madalya ve rozet imalatı alanlarında markamızı dünyada da saygın ve bilinir kılmak.

 

 

Misyonumuz

Kendi iş alanında dünyadaki sektörel gelişmeleri ve teknololojik yenilikleri yakından takip eden Rozetsan, hizmet kalitesini daima en önemli unsur olarak görmektedir. Bu doğrultuda süreklilik arz eden sistematik iş geliştirme ve eğitim programlarıyla personelinin motivasyonunu en üst seviyelerde tutarak, uzun vadeli sürdürülebilir kurumsal başarı stratejisini ilke edinmiştir.

 

 

Kültür ve Felsefemiz

Rozetsan olarak başarıyı amaç edinmiş ve bu doğrultuda hareket eden, heyecanlı ve işine tutkuyla bağlı profesyonellerden oluşan bir ekibiz. Geleneksel değerlerimizden güç alırken yönümüz daima pozitif yenileşme, akıl, bilim ve geleceğe dönüktür. Çalışmanın erdemine, yardımlaşmanın değerine, sevginin gücüne inanarak birbirimize ve müşterilerimize sonsuz saygı ve sevgi gösteririz. Ülkemizin ve tüm dünya ülkelerinin insanları için müşterek mutluluklar yaratmanın bir parçası olmayı hedeflerken soluduğumuz havaya, yaşadığımız doğaya ve gezegenimizi birlikte paylaştığımız her canlıya saygı gösteririz.

 

Rozetsan tüm çalışma faaliyetlerini belli bir disiplin içerisinde sürdürmeyi prensip edinmiştir. Bu çalışma faaliyetleri esnasında yaşanabilecek sorunlar asla bir engel olarak görülmeyerek tekâmül sebebi olarak görülürler. Sorunlardan şikayet etmek yerine daima çözümler ve çareler üreten dinamik bir ekip olarak hareket ederiz.