Üniversitesi Rozeti
Üniversitesi Rozeti
» Ürün Bilgileri

Ürün Kod No: 0034 163 362

Mineli Rozet Çeşitleri

 

Yaka Rozeti Rengi

Rozet rengi kaplama ile şekillenen bir durumdur. Bu hususta müşterilerimiz metal rengini belirlemek için istedikleri kaplama çeşitlerini önceden tercih edebilirler. Örneğin gold rengi isteniyorsa altın kaplama, gümüş rengi isteniyorsa nikel kaplama seçilebilir.

Yurtiçi ürün dağıtımında bütün bölgelere yaka rozeti gönderimini kargo nakliyesi yapan firmalar aracılığı ile sağlıyoruz. Ürünlerimizde estetik görsellik konusuna özel bir önem veriyoruz. Yaka rozeti ve diğer tüm üretimlerimizde yıllardır değişmeyen tecrübeli ve konularında uzman ekibimizle hizmet veriyoruz.

Bir logonun (veya tasarımın) üretimden önce milimetre cinsinden ölçülendirilmiş görseli hazırlandıktan sonra imalat süreci başlar. Görsel çalışma hazırlanırken ürünün damla etiketli mi yoksa mineli mi olacağı da belirlenmiş olur. Özel sipariş üzerine imalat yapan Rozetsan ayrıca kendi stoklarında önceden yaptığı hazır ürünleri de bulundurur. Tüm rozet ve diğer ürünlerimizde uluslararası yüksek kalite standartlarında üretim yapmaktayız.

Palamutbükü Otel Palamutbükü Hotel Palamutbükü Tatil Palamutbükü Konaklama Datça Palamutbükü Otel