Eğitimdeyim Yakalık
» Ürün Bilgileri

Ürün Kod No: 0032 783 619

Dikdörtgen Formda Buton Yakalık

Yaka Kartı İmalatı

Yaka kartı, rozetlere göre daha büyük ölçülerde olan ürünler topluluğudur. Kullanım alanı ve amacı da rozetlere göre farklılık arz etmektedir. Genellikle yaka kartı, bir firma veya kuruma mensup olan personeli belirginleştirmek ve birliktelik sağlamak için kullanılır. Bu temel amacının dışında, günümüzde pek çok işyerinin girişinde işe başlarken ve paydos saatlerinde personelin yaka kartını okutarak işe başlama ve işe ara verme işlemlerini gerçekleştirdiği kartlı geçiş sistemleri vardır. Kurumsal firmalar açısından yaka kartı önemli ve vazgeçilmez bir üründür. Yaka İsimliği, Yakalık, İsim Rozeti vb. isimler de Yaka Kartı için kullanılan diğer tanımlamalardır. Giyim mağazaları, marketler, kitapçı dükkânları, restoranlar vb. birçok işyerinde müşteriler danışacakları personelleri yaka kartlarından ayırtederek tanırlar. Ayrıca sadece ayırtederek de kalmayıp danıştığı personelin isim ve soyadı bilgilerini de yaka kartları üzerinden okurlar ve böylece onlara isimleriyle hitap edebilirler.

Yaka Kartı İmalatı firmamızın uzmanlık alanlarının içinde yer almaktadır. Rozetsan yıllardır yaka kartı çeşitleri konusunda oldukça fazla model üreterek bu alanda rakipsiz olduğunu ispatlamıştır. Yaka isimliği imalatı denildiği zaman Rozetsan en üst sırada yer almaktadır. Ürünlerimizde ithal ve yerli malzemeler kullanmaktayız, en ileri baskı teknolojileri yardımıyla da yüksek kalitede yakalık imalatı yapmaktayız. Türkiye'de binlerce işyerinde yüzbinlerce personelin yakasında Rozetsan yaka isimliklerini görürsünüz. 

Yaka isimliği imalatı alanında lider konumda olan Rozetsan, yüksek adetlerde ithal ve yerli malzeme stoğu bulundurmaktadır. Metal yaka kartı imalatı dışında pleksi ve zamak döküm gibi malzemeler ile de üretim gerçekleştirmekteyiz. Yaka kartları üretiminde yüksek teknoloji dijital UV baskı makineleri kullanarak, yakalık üzerine uygulanan görsellerin dış etkenlerden zarar görmesini engelleyerek daha uzun süreli bir kullanım sağlamaktayız.