Otel Yaka İsimliği
» Ürün Bilgileri

Ürün Kod No: 0032 783 668

Otel Yaka İsimliği (İğneli veya Mıknatıslı)

 

Otel Personel Yaka Kartı - Metal Yaka İsimliği

Yaka kartı imalat atölyemizde sizler için, yıllardır uluslararası standartlarda Avrupa ve dünya ile aynı anda revaçta olan metal yakalıklar ve personel yaka kartları üretiyoruz. Türkiye'nin en büyük yaka kartı üreticisi Rozetsan binlerce kurum ve firma için en seçkin ürünler üreterek müşteri memnuniyetine daima önem vermiştir. Yaka isimliği modelleri firmaların kurumsal ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte yüzlerce farklı ürünü kapsamaktadır. Hazır metal yaka kartı modelleri içinden seçim yapılabileceği gibi tamamen sizin istekleriniz ve fikirleriniz doğrultusunda yepyeni modeller tasarlayıp üretebiliriz. İğneli metal yaka isimliği ve mıknatıslı (magnetli) yaka isimliği imalatımız mevcuttur. Yaka kartı imalatı güçlü maddi ve donanımsal yatırım isteyen bir iştir. Zira eğer yüksek kalitede ve özgün modellerden oluşan bir üretim modeline yöneldiyseniz, bunun gereği olarak da yüksek teknolojiden yararlanmalısınız. Türkiye'de en ileri baskı teknolojileri ve üretim yöntemleriyle metal yaka kartı üretimi, yaka isimliği üretimi, yaka kartı üretimi yapmaktayız. Rozetsan kalitesi, diğer imalat alanlarımızda olduğu gibi personel yaka kartı imalatı konusunda da yıllardır dilden dile aktarılarak geniş bir müşteri kitlesine ulaşmıştır. Her alanda olduğu gibi, üretilen hizmet ve ürün eğer kaliteliyse mutlaka üreticisinin doğal bir reklam aracıdır ve en etkili reklam aracıdır ki, kaliteli yaka kartı imalatı için de durum böyledir. Rozetsan yıllardır verdiği emeklerin sonucu olarak personel yaka kartları imalatının lideri konumundadır. Türkiye genelinde en zengin ürün çeşitliliğine sahip firmayız. Rozetsan ustaları tüm yaka isimliği ve personel yakalıklarını özenli ve titiz bir işçilikle üretmektedir. Üretim sonrası kusurlu görülen ürünler müşteriye sunulmadan ayıklanmakta ve kalite kontrol denetiminden geçen metal yaka kartı ambalajlanarak sevkiyata gönderilmektedir.

Yaka kartı üretiminde en ileri UV dijital baskı makineleriyle kusursuz netlikte ve renk zenginliğinde sonuçlar elde etmekteyiz. Baskı dışında ayrıca lazer işleme teknolojilerini de üretimde kullanarak özel ve özgün yakalık modelleri üretmekteyiz. Kullandığımız lazer makinalar Avrupa menşeli olup Türkiye'de ender sayıda olan özel üretim makineleridir.

İmalatını yaptığımız rozet, yaka kartı, metal personel yaka isimliği gibi ürünler Avrupa ülkeleri başta olmak üzere Azerbaycan, K.K.T.C., Orta Asya Türk devletleri gibi pekçok ülkeden de talep görmektedir.

Türkiye'nin tüm il ve ilçelerinden internet aracılığı ile bize ulaşılmakta ve yaka kartı siparişi verilmektedir. Gün içerisinde fiyatlandırma ve ürün bilgilendirme talepleriniz ile gönderilen tüm mailler detaylı olarak cevaplandırılmaktadır. Türkiye'nin neresinde olursanız olun, bize metal yaka isimliği siparişi verebilir ve yakalıklarınızı kargo ile teslim alabilirsiniz. Tasarım profesyonellerimiz sizler için en göz kamaştırıcı personel yaka kartı tasarımı yaparak kurumsal kimliğinizin insanlarla en doğru iletişim ve etkileşimini sağlayacak formüller üreteceklerdir.

Yaka kartı, uzmanlık gerektiren bir üretim alanıdır; Rozetsan yaptığı her işin uzmanıdır ve daima en iyisini yapar.