Plasto Yaka Kartı İmalatı
» Ürün Bilgileri

Ürün Kod No: 0032 783 687

Damla Etiketli Yaka Kartı İmalatı (İğneli Yaka İsimliği - Mıknatıslı Yaka İsimliği)

 

Kafe Lokanta Restoran Mağaza Personel Yaka Kartı İmalat

Metal yaka kartı genellikle restoran, kafe ve mağaza gibi yüzbinlerce personel çalışan sektörlerde en fazla kullanılan üründür. Özel yaka kartı tasarımı yaptırmak için Rozetsan'a mail veya telefon ile ulaştığınızda kurumsal kimliğinizi yansıtan logonuzu bize iletmeniz yeterli olacaktır. Varsa eğer isteklerinizi de not aldıktan sonra, tasarım departmanımız sizin için en şık yaka kartı tasarımını yaratmak için harekete geçecektir. Burada, web sitemizde bazı örnek yaka kartı modellerini inceleyerek yaptıracağınız ürün ile ilgili kafanızda bir fikir oluşmasını sağlayabilirsiniz. Firma logosunu en iyi yansıtan ürünü yapabilmek en önemli ve dikkat edilmesi gereken husustur. Yaka kartları rozetlere göre daha büyük ölçülerdeki ürünler oldukları için mıknatıslı modeller de çok rağbet görmektedir. Zira ürünün mıknatısı da büyük olduğu için mukavemeti fazladır.

Yıllardır binlerce model yaka kartı üreterek Türkiye'nin tüm ticarethanelerinde var olduk. Tüm ürünlerimiz Rozetsan işçiliğinin kusursuz kalitesini yurtiçinde ve yurtdışında başarıyla temsil ederek bizleri hep daha da ileriye taşımış, motivasyonumuzu artırmıştır. Yaka kartı üretimini adeta bir sanat haline getirerek ve bizlere ulaşan tüm taleplere olumlu cevap vererek hayalleri gerçeğe taşımanın mutluluğunu müşterilerimizle birlikte paylaşıyoruz. Metal yaka kartı portföyümüzde binlerce model barındırarak lokanta, mağaza, cafe, restoran, bayi ve her sektördeki firmaların özel isteklerini kolaylıkla karşılayabiliyoruz. Yüksek adetlerde yaka kartı üretiminde Türkiye'de tek olmanın gururuyla kurumsal büyük markaların mağaza ve bayileri için özel imalat yapıyoruz. Yıllardır, en küçük işletmeden en büyük işletmeye kadar yaka kartı ihtiyacı için Rozetsan'ı tercih etmeleri bizim işimize bağlılığımızı ve inovasyona önem vermemizi teşvik etmiştir.

Yaka kartı imalat üretimini yaptığımız ürünler arasında ana iş kollarımızdan biridir. İğneli yaka kartı ve magnetli yaka kartı üretimimiz mevcuttur. Tasarımcılarımız ve ustalarımız en seçkin metal ve pleksi yaka isimlikler, yaka kartları üreterek Rozetsan'ı Türkiye'nin lider imalatçı firması konumuna taşımıştır.  İthal aksesuarlarla zenginleştirilmiş modellerimize Türkiye'nin tüm bölgelerinden ve şehirlerinden internet aracılığı ile ulaşmak mümkündür. Mail yoluyla müşteriden aldığımız tüm talepleri karşılayarak görsel tasarım hizmetlerini kendisine sunmaktayız. Gerekli durumlarda imalat atölyemizde numune yaka kartı üretim faaliyetleriyle de tüm olanakları müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Yaka kartı siparişi sonrasında üretilen ürünlerimiz kargo firmaları aracılığı ile tüm bölgelere ve şehirlere sevk edilmektedir.

Yaka kartı imalatı fabrikamızda en ileri teknoloji baskı ve üretim makinalarıyla imalat yapmaktayız. Teknolojinin tüm imkânlarını kaliteli yaka kartı üretimi için seferber etmiş bir firmayız. Zaten bu alanda söz sahibi olmamızın temel sebeplerinden biri de budur. Üretimde ve hizmette insan faktörü daima en önemli unsurdur. Ancak üretim teknolojilerini yenilemeyen, güncellemeyen firmalar kendi alanlarında rekabetin gerisinde kalarak gerilemeye mahkûmdurlar. Rozetsan bu bilinçle hareket ederek daima Türkiye'nin en büyük yaka kartı üreticisi olmaya devam edecektir.