Renkli Lazer Yaka Kartları
» Ürün Bilgileri

Ürün Kod No: 0032 783 617

Renkli Lazer Kesimli Yaka İsimlik (İğneli veya Mıknatıslı)

Yaka İsimlik

Yaka kartı, rozetlere göre daha büyük ölçülerde olan ürünler topluluğudur. Kullanım alanı ve amacı da rozetlere göre farklılık arz etmektedir. Genellikle yaka kartı, bir firma veya kuruma mensup olan personeli belirginleştirmek ve birliktelik sağlamak için kullanılır. Bu temel amacının dışında, günümüzde pek çok işyerinin girişinde işe başlarken ve paydos saatlerinde personelin yaka kartını okutarak işe başlama ve işe ara verme işlemlerini gerçekleştirdiği kartlı geçiş sistemleri vardır. Kurumsal firmalar açısından yaka kartı önemli ve vazgeçilmez bir üründür. Yaka İsimliği, Yakalık, İsim Rozeti vb. isimler de Yaka Kartı için kullanılan diğer tanımlamalardır. Giyim mağazaları, marketler, kitapçı dükkânları, restoranlar vb. birçok işyerinde müşteriler danışacakları personelleri yaka kartlarından ayırtederek tanırlar. Ayrıca sadece ayırtederek de kalmayıp danıştığı personelin isim ve soyadı bilgilerini de yaka kartları üzerinden okurlar ve böylece onlara isimleriyle hitap edebilirler.

Yaka Kartı İmalatı firmamızın uzmanlık alanlarının içinde yer almaktadır. Rozetsan yıllardır yaka kartı çeşitleri konusunda oldukça fazla model üreterek bu alanda rakipsiz olduğunu ispatlamıştır. Yaka isimliği imalatı denildiği zaman Rozetsan en üst sırada yer almaktadır. Ürünlerimizde ithal ve yerli malzemeler kullanmaktayız, en ileri baskı teknolojileri yardımıyla da yüksek kalitede yakalık imalatı yapmaktayız. Türkiye'de binlerce işyerinde yüzbinlerce personelin yakasında Rozetsan yaka isimliklerini görürsünüz. 

Standart yaka isimliği modelleri dışında, Avrupa yüksek teknoloji lazer makinamızda istenilen her şekilde özgün yakalık modellerini üretebilmekteyiz. Burada yer alan yaka kartı örnekleri binlerce ürün arasından seçilmiş ve tanıtım amacıyla sitemizden yayınlanmıştır. Ancak personel yaka kartı modellerimiz buradaki örneklerle sınırlı değildir, sizin hayalleriniz ve istekleriniz doğrultusunda model çeşidimiz sonsuzdur. Lazer makinemizde özel pleksi malzemelerden hem yakalık kesimini yapmaktayız, hem de yaka kartı üzerine kazıma yöntemiyle istediğiniz görseli veya yazıyı kazımaktayız.