Şeffaf Yaka Kartı
» Ürün Bilgileri

Ürün Kod No: 0032 783 635

Şeffaf Pleksi Yaka İsimlik (İğneli veya Mıknatıslı)

 

Yaka Kartı Tasarımı ve İmalatı

Rozetsan yaka kartı imalatında yıllardır kreatif ürünler yaparak kafelerin, restoranların, havayolları firmalarının, otellerin, mağazaların vb. binlerce işletmenin bu alandaki en önemli çözüm ortağı olmuştur. Yaka isimliği imalatında özgün malzeme ve ithal aksesuarlar kullanarak estetik yaka kartları üretimine daima önem verdik. Bu sayede de emeklerimizin karşılığı olarak yakalık imalatının lider firması konumuna yükseldik. Dünyada uygulanan en ileri baskı ve üretim teknolojilerini ülkemizde de hayata geçirerek binlerce farklı yaka kartı, yaka isimliği, fuar rozeti ürettik.

Metal yaka kartı talepleriniz doğrultusunda sizler için kurumsal kimliğinizi yansıtan ürünler tasarlıyoruz. Kreatif tasarım departmanımız yaptığı başarılı çalışmalar ve ortaya çıkardığı işlerle sizlerin büyük takdirini kazanmıştır. Rozetsan ustaları hazırlanan yakalık tasarımlarını titizlikle çalışarak kaliteli yaka isimliği ürünlerine dönüştürmektedirler.

Dijital UV baskı makinelerimizde yaka kartı üzerine kusursuz netlikte baskı yapabilmekteyiz. Son teknoloji olan bu baskı makinaları, yaka isimliği üzerindeki baskıyı dış etkenlere karşı uzun süreli koruma özelliğine sahip nitelikte işler çıkarmaktadır. Ayrıca Türkiye'de nadir sayıda bulunan lazer kesim ve işleme makinemiz ile de özgün yaka isimliği imalatı modelleri yapmaktayız. Web sitemize fotoğraflarını koyarak sergilediğimiz yaka kartı modelleri sadece belirli sayıda örneği kapsamaktadır. Ancak yakalık modellerimiz bunlar ile sınırlı değildir. İstenilen ve tasarlanan her özgün nitelikteki isim rozeti, yaka kartı, yaka isimliği, fuar rozeti ürünlerini yapabilme kapasitesine sahibiz.

Yaka kartı ürünlerimizi Türkiye'nin dört bir tarafına kargo ile ulaştırmaktayız. Yaka isimliği ürünlerimiz yurtiçinden olduğu kadar yurtdışından da talep görmektedir. Bizim için kalite ve müşteri memnuniyeti vazgeçilmez unsurlardır. Bize mail ile talebinizi ilettiğiniz takdirde tasarım departmanımız en kısa sürede sizin için en güzel yakalık tasarımlarını hazırlayacaktır. Metal yaka kartı üretimi iğneli veya mıknatıslı olabilmektedir. Yaka isimliği ürünlerimizi istediğiniz adetlerde ürettirebilirsiniz. Yani minimum üretim adedi yakalık ürünlerinde söz konusu değildir.